اتاق‌های کرمانشاه و شیراز به عنوان اتاق‌های فعال ماه سپتامبر انتخاب شدند

بر اساس اعلام فدراسیون جهانی اتاق‌های بازرگانی اتاق بازرگانی بین‌المللی (ICCWCF)، نام اتاق‌های بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی کرمانشاه و شیراز در میان ۳ عضو فعال معرفی شده در ماه سپتامبر قرار گرفت.

به گزارش پایگاه خبری اتاق ایران، ICCWCF از زمان راه‌اندازی بستر ارتباطی خود، هر ماه اتاق‌های برتر و فعال در بین اتاق‌های بازرگانی سراسر جهان را معرفی می‌کند.  

پیش از این، اتاق‌های بازرگانی خرم‌آباد، تهران و شیراز به واسطه حضور فعالانه و پویای این اتاق‌ها در بستر ارتباطی، به عنوان اتاق ماه‌های جولای و اوت فدراسیون جهانی اتاق‌های بازرگانی (WCF) ICC برگزیده شدند.

کسب عنوان اتاق ماه توسط ٣ اتاق‌ بازرگانی کشورمان در میان اتاق‌های بازرگانی سراسر جهان، آن هم در طول ٩ ماه از آغاز فعالیت این بستر ارتباطی، موفقیتی بزرگ و قابل قدردانی است. 

ICCWCF، این پلتفرم را با هدف گردهم آوردن اتاق­‌ها و مهیا کردن بستری برای گفت‌وگو و اشتراک تجربیات در یک پنجره واحد و دسترسی آسان و به منظور ایجاد تبادل تجربیات و حل و فصل مشکلات راه‌اندازی کرده است.

برجسته شدن نام اتاق‌های موفق کشورمان توسط ICCWCF در صحنه بین‌المللی به ویژه در شرایط کنونی، موفقیتی ارزشمند برای کشور و بخش خصوصی به شمار می‌آید. به همین دلیل کمیته ایرانی ICC، این موفقیت به اتاق‌های منتخب، تبریک گفته و از تلاش‌های آن‌ها قدردانی کرده است.

حتما ببینید

دولت از مشوق‌های مالیاتی برای بهبود فضای کسب‌وکار حمایت کند

رئیس اتاق اهواز با اشاره به موضوع معافیت مالیات ارزش‌افزوده شرکت حمل‌ونقل کالا، گفت: مشوق‌های …