ارتباط صنعت و دانشگاه را به معنای واقعی اجرا می کنیم

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از دانشگاه فنی و حرفه ای، ابراهیم صالحی عمران در نخستین نشست شورای سیاست گذاری همکاری مشترک اتاق بازرگانی ایران و دانشگاه فنی و حرفه ای، گفت: سال هاست که مسئولان از برقراری ارتباط دانشگاه با صنعت سخن می گویند اما تاکنون اجرا نشده است.

وی امضای تفاهم نامه اخیر با مجمع تشکل های دانش بنیان برای تربیت تکنیسین های ماهر در بخش هوافضا را بسیار خوشایند توصیف و تصریح کرد: دانشگاه فنی و حرفه افتخار می کند که برای بخش خصوصی نیروی کار ماهر تربیت می کند.

رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای ادامه داد: من به بخش خصوصی باور دارم و بازی در زمین بخش خصوصی بسیار جذاب است.

وی با اشاره به رویکرد فعالیت های آموزشی دانشگاه فنی و حرفه ای، گفت: ماموریت ما در دانشگاه فنی و حرفه ای تربیت نیروی ماهر و کمک به اشتغال کشور است که در نهایت به اهداف رشد و توسعه تولید می انجامد.

صالحی عمران، اظهار امیدواری کرد که روزی دانشگاه های کشور از مجموعه دولت خارج و به بخش خصوصی واگذار شوند و افزود: اگر روزی این اتفاق بیفتد، برای صنعت و دانشگاه باشکوه، خواهد بود.

رئیس شورای سیاست گذاری همکاری مشترک اتاق بازرگانی ایران و دانشگاه فنی و حرفه ای کشور، بر اجرایی شدن مفاد تفاهم نامه همکاری با مجمع تشکل های دانش بنیان اتاق بازرگانی ایران تاکید کرد و گفت: این زمینه خوب همکاری باید سریع تر اجرایی شود تا تاثیر خود را در تولید، صنعت و خدمات نمایان سازد.

حتما ببینید

استعفای دسته جمعی در اتاق بازرگانی زنجان

به گزارش خبرگزاری مهر، ۵ عضو از ۱۵ عضو اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی …