اعضای جدید خانه صمت مازندران انتخاب شدند

به گزارش خبرنگار مهر، جلسه مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده خانه صنعت معدن تجارت استان مازندران پیش ازظهر شنبه در محل سالن جلسات خانه برگزار شد.

در این جلسه و پس از ارائه گزارش بازرس خانه و نیز ارائه گزارش عملکرد یکساله خانه توسط رئیس هیئت مدیره، انتخابات تعیین اعضای هیئت مدیره خانه صمت استان مازندران برگزار شد و طی آن سید مجتبی رضوی از انجمن کانی غیرفلزی، عبدالرضا سرمستی از انجمن معدن، علیرضا فرجی از انجمن سلولزی، شکری از انجمن فلزی و توسلی از انجمن پلیمری و شیمیایی به عنوان اعضای اصلی هیئت مدیره و نمایندگان انجمن برق و الکترونیک و غذایی دارویی به عنوان اعضای علی البدل اول و دوم انتخاب شدند.

همچنین در همین رأی گیری رحمانی از انجمن سلولزی و حیدرزاده از انجمن شیمیایی به ترتیب به عنوان بازرسان اصلی و علی البدل انتخاب شدند. پس از پایان جلسه مجمع جلسه هیئت مدیره جدید خانه صمت برگزار و به اتفاق آرا سید محتبی رضوی، علیرضا فرجی و حسن توسلی به عنوان هیئت رئیسه و به ترتیب به عنوان رئیس، نایب رئیس و خزانه دار خانه مازندران برای مدت سه سال انتخاب شدند.

حتما ببینید

سومین جشنواره ملی با محوریت حمایت از تولید ملی| تجارت خارجی ۲۱ میلیارد دلاری ایران طی سه ماه گذشته/ تأمین امنیت شغلی کارگران مدیریت می‌خواهد

به گزارش روابط عمومی خانه صمت ایران،سید محمدرضا مرتضوی نیز در این مراسم، گفت: هیچ اقدام …