انتخابات اتاق بازرگانی تبریز الکترونیکی برگزار می شود

به گزارش خبرنگار مهر، عبدالرحمن ارشدی شامگاه امروز در جمع خبرنگاران گفت:  ۱۱ اسفند ماه انتخابات اتاق بازرگانی  تبریز  به صورت تمام الکترونیکی برگزار می شود و هیات نظارت بر انتخابات تمام تلاش خود را به صورت دقیق  به کار می گیرد تا هیچ شائبه طرفداری و جانبداری از یک کاندیدای خاص وجود نداشته باشد.

وی افزود: برای  انتخابات اتاق بازرگانی  در استان ۵۴ نفر ثبت نام کردهاند که از این تعداد ۲۵ نفر در بخش بازرگانی، ۴ نفر در معدن، ۱۶ نفر در عرصه صنعت و ۹ نفر در بخش کشاورزی فعال هستند که از این تعداد ثبت نامی ۱۵ نفر انتخاب می شوند.

ارشدی با اشاره به زمان تبلیغات کاندیداها خاطرنشان کرد:  تبلیغات قانونی  ۸ روز قبل از انتخابات  به مدت یک هفته شروع میشود و خارج از این مدت قانونی نباید اقدامی که شائبه تبلیغ داشته باشد از سوی کاندیداها صورت گیرد و ۲۴ساعت قبل از برگزاری انتخابات تبلیغات ممنوع است.

سخنگوی هیات نظارت بر انتخابات اتاق بازرگانی با اشاره به شرایط کاندیداتوری افراد اظهارداشت: داشتن تابعیت ایرانی، اعتقاد به جمهوری اسلامی و نداشتن سابقه ورشکستی به تقصیر و تقلب از شرایط عمومی شرکت در انتخابات اتاق بازرگانی بوده و در کنار آن افراد حقیقی شرکت کننده در انتخابات باید سابقه ۳۶ ماه عضویت فعال در اتاق و اعضای حقوقی علاوه بر ۳۶ ماه سابقه، ۶ ماه سابقه عضویت در هیات مدیره را داشته باشند.

حتما ببینید

استعفای دسته جمعی در اتاق بازرگانی زنجان

به گزارش خبرگزاری مهر، ۵ عضو از ۱۵ عضو اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی …