اولویت‌های طرح آمایش وزارت صمت

وزیر صنعت، معدن و تجارت اعلام کرد: سند راهبردی طرح آمایش با هم‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌افزایی استانداران، نمایندگان مجلس و ارکان حاکمیتی تدوین می‌شود. به گزارش روابط عمومی خانه صنعت، معدن و تجارت ایران، سیدرضا فاطمی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌امین با اشاره به اجرای طرح آمایش صنعتی، معدنی و تجاری وزارت صمت، افزود: در این طرح ظرفیت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های هر استان به تفکیک شهرستان‌ها شناسایی می‌شود، مشخص می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کنیم در هر شهرستان چه ظرفیت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌هایی وجود دارد و بر اساس آن، اولویت‌ها را مشخص خواهیم کرد.

وی با بیان اینکه در این زمینه پروژه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌هایی که موضوعیت دارد شناسایی می‌شود، ادامه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌داد: فهرست پروژه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها در اختیار نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی برای ارائه نظر قرار می‌گیرد تا به یک سند راهبردی با هم‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌افزایی استاندار، نمایندگان و ارکان حاکمیتی برسیم.

فاطمی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌امین به اولویت‌های طرح آمایش وزارت صمت اشاره کرد و گفت: احیای واحدهای راکد، فعال‌سازی طرح‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های زیر ظرفیت، تکمیل طرح‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های نیمه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تمام، طرح‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های توسعه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ای و طرح‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های ایجادی به ترتیب، اولویت‌های ما در این طرح هستند.

حتما ببینید

۱.۳ میلیون خودرو تولید شد/ تولید ۲ خودرو جدید در سال ۱۴۰۲

به گزارش خبرگزاری مهر، امید قالیباف با بیان اینکه منتظر اعلام قیمت‌های شورای رقابت هستیم …

دیدگاهتان را بنویسید