ایران ظرفیت بالایی برای تامین مصالح ساختمانی کشورهای منطقه دارد

به گزارش خبرنگار مهر، علیرضا اشرف عصر چهارشنبه در حاشیه بازدید از امکانات نمایشگاه بین‌المللی بوشهر اظهار داشت: استان بوشهر در عرصه اقتصادی و صنعتی دارای ظرفیت‌های بسیار بالایی است.

وی اضافه کرد: همجواری استان بوشهر با خلیج فارس یکی از ظرفیت‌های مهم این استان است که فرصت بسیار خوبی برای توسعه صادرات محسوب می‌شود و باید از این ظرفیت به خوبی استفاده شود.

دبیر کل اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران از تمرکز بر روی توسعه صادرات صنایع کوچک خبر داد و خاطرنشان کرد: حمایت از صنایع کوچک و متوسط  یکی از راه‌های توسعه تولید ملی و صادرات است.

وی با اشاره به وجود ظرفیت‌های مناسب برای توسعه صادرات مصالح ساختمانی، بیان کرد: ایران دارای ظرفیت‌های بالایی در تولید مصالح ساختمانی است و منطقه نیز به محصولات تولیدی کشورمان نیاز دارد.

اشرف تصریح کرد:‌ برگزاری نمایشگاه‌هایی با محور مصالح ساختمانی می‌تواند نقش بسیار مهمی در معرفی ظرفیت‌های این بخش و توسعه صادرات چنین محصولاتی داشته باشد.

دبیر کل اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران ادامه داد: به منظور توسعه فضا و امکانات نمایشگاه بین المللی بوشهر باید اقدامات لازم انجام شود و به عنوان نمایشگاه منطقه‌ای خلیج فارس مطرح شود.

حتما ببینید

برگزیده شدن یک نقاشی ایرانی به عنوان برجسته‌ترین اثر نمایشگاه هنر جهانی دبی

اثر نقاشی ارائه شده توسط گالری ایرانی با نام گالری ژیان در نمایشگاه هنر جهانی …