با این شتاب،دنیا،دنیای ارتباط نیست تا فتح لحظه،راهی جز ارتباط نیست

به نام خدا با این شتاب، دنیا،دنیای انزوا نیست                                          تا فتح لحظه،راهی جز ارتباط نیست امروزه، انسان ها نمی توانند در برابر رخدادها و اتفاقات جهانی بی تفاوت باشند، چرا که می دانند هر رویدادی […]

به نام خدا
با این شتاب، دنیا،دنیای انزوا نیست                                          تا فتح لحظه،راهی جز ارتباط نیست

امروزه، انسان ها نمی توانند در برابر رخدادها و اتفاقات جهانی بی تفاوت باشند، چرا که می دانند هر رویدادی حتی در دورترین نقطه جهانی می تواند تاثیری هر چند ناچیز مستقیم و غیر مستقیم بر زندگی شان داشته باشد. و به این ترتیب انسان امروزی برای ادامه زندگی و کسب موفقیت نیازمند ارتباط و کسب اطلاعات از جهان پیرامونی خود است و در این میان فعالان عرصه روابط عمومی نقش انکار ناپذیر در انتقال صحیح، دقیق و صادقانه اندیشه ها، رویکردها و تحولات سازمان مطبوع خود را به افکار عمومی دارند.
اهمیت جایگاه روابط عمومی در عصر ارتباطات و در دورانی که اطلاع‌رسانی در همه عرصه‌ها پیشتاز است، دوچندان شده است.
روز ارتباطات و روابط عمومی، فرصتی ست مغتنم تا همه با هم برای توسعه ارتباطات اجتماعی و غنای معنوی و ارزشی این حرفه ارزشمند تلاش نموده و جایگاه این حرفه را در جامعه ایران اسلامی تثبیت نماییم. بی شک این روز تداعی گر اهمیت و نقش روز افزون صنعت روابط عمومی در دنیای ارتباطات بوده و بهانه‌ای برای یادآوری این پیام مهم،که توسعه یک جامعه در گرو توزیع عادلانه اطلاعات، روشن‌گری افکار عمومی، شفافیت، مردم‌داری و احترام به حقوق انسان‌هاست.

فرا رسیدن ۲۷ اردیبهشت روز ارتباطات و روابط عمومی را به تمامی تلاشگران صنعت روابط عمومی،به ویژه همکاران عزیزمان در خانواده بزرگ صنعت،معدن و تجارت ایران تبریک عرض می نماییم.

روابط عمومی خانه صنعت،معدن و تجارت ایران

حتما ببینید

افزایش ۱۲.۵ درصدی حمل و نقل جاده ای

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از وزارت راه و شهرسازی، مهرداد حمداللهی با اشاره …