بررسی خسارت فعالان اقتصادی کرمانشاه توسط اتاق بازرگانی

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از اتاق بازرگانی کرمانشاه، کیوان کاشفی از تمام فعالان اقتصادی استان کرمانشاه خواست با مسئولان در زمینه غلبه بر بحران کرونا همکاری کنند.

وی افزود: میزان ضرر و زیان فعالان اقتصادی ناشی از اپیدمی کرونا توسط اتاق بازرگانی انجام می‌گیرد، لذا درخواست می‌شود که فعالان اقتصادی استان در خانه به‌عنوان امن‌ترین مکان برای مقابله با کرونا بمانند.

رئیس اتاق بازرگانی استان کرمانشاه از انجام اقدامات کارشناسی دقیق برای بررسی خسارت و زیان وارده از شیوع ویروس کرونا در نقاط مختلف خبر داد و گفت: سنجش میزان ضرر و زیان فعالان اقتصادی ناشی از اپیدمی کرونا اقدامی مطالعاتی و علمی است که این کار توسط اتاق بازرگانی انجام می‌گیرد.

کاشفی با بیان اینکه تمام تلاش خود را برای جبران ضرر و زیان واحدهای تولیدی و فعالان اقتصادی با همکاری مسئولان و نمایندگان به‌کار می‌گیریم، تصریح کرد: این اقدامات پس از مهار این بحران نتیجه می‌دهد.

وی مهمترین موضوع در شرایط فعلی را مشارکت همه مردم برای مهار شیوع ویروس کرونا دانست و متذکر شد: مشارکت همه مردم و مسئولان قطعاً نتیجه‌بخش خواهد بود و باید این موضوع به‌صورت جدی مورد توجه قرار گیرد.

رئیس اتاق بازرگانی استان کرمانشاه تاکید کرد: در شرایط فعلی باید توجه جدی داشته باشیم فعلاً مهار شیوع این ویروس اولویت اصلی است و همه باید نهایت مشارکت و همکاری را با کادر درمانی برای کنترل اوضاع داشته باشند.

پشتیبانی اتاق بازرگانی از مراکز درمانی

عضو هیأت رئیسه اتاق بازرگانی ایران گفت: اتاق بازرگانی با یک برنامه‌ریزی مدون علاوه بر توجه به فعالان اقتصادی، اقدامات اساسی و خوبی برای پشتیبانی از مراکز درمانی انجام داده است.

کاشفی نخستین قدم اتاق بازرگانی برای حمایت از کادر درمانی و کمک به درمان بیماران ناشی از ابتلاء به ویروس کرونا را خرید و تأمین سه دستگاه ونتیلاتور و میزان قابل توجهی ماسک و گان برشمرد.

رئیس اتاق بازرگانی کرمانشاه مشارکت همه مردم، فعالان اقتصادی و مسئولان برای تقویت کادر درمانی و آموزش مردم را مورد تاکید قرار داد و گفت: کنترل هر چه زودتر این بحران از تبعات مختلف آن در بخش سلامت، اقتصاد و… می‌کاهد.

وی خاطرنشان کرد: ورود نیروهای مسلح در کنار متولیان امر برای مهار شیوع ویروس کرونا به فرمان مقام معظم رهبری موجب دلگرمی کادر درمانی و مردم شده و قطعاً با همدلی و مشارکت این بحران را سپری می‌کنیم و البته از این روزهای سخت می‌توان درس‌های بزرگی نیز کسب کرد.

حتما ببینید

استعفای دسته جمعی در اتاق بازرگانی زنجان

به گزارش خبرگزاری مهر، ۵ عضو از ۱۵ عضو اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی …