تعیین مهلت سه ماه برای پرداخت اقساط بدون اعمال هرگونه دیرکرد

به گزارش خبرنگار مهر، علی یگانه ظهر دوشنبه در جمع خبرنگاران در محل اتاق بازرگانی استان زنجان، گفت: اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی زنجان همزمان با شیوع ویروس کرونا در کشور و لزوم انجام اقدامات بهداشتی مراقبتی و کاهش استرس و در راستای بالا بردن سلامت جامعه، اتاق بازرگانی زنجان نیز اقدامات خود را در بخش‌های مختلف آغاز کرد.

وی ادامه داد: پس از توزیع رایگان مواد ضد عفونی کننده در بین بیمارستان‌ها، اماکن عمومی و دستگاه‌های اداری پر رفت و آمد و سپس ایجاد پایگاه‌های سلامت و توزیع برشورهای آموزشی، اتاق بازرگانی در راستای کمک به فعالان اقتصادی در شرایط کنونی اقدامات خود را آغاز کرد.

یگانه افزود: در همین راستا اتاق بازرگانی زنجان با توجه به موضوع شیوع ویروس کرونا، طی نامه روز یکشنبه ۱۱ اسفندماه ۱۳۹۸ به استاندار زنجان و بانک مرکزی، پیشنهاد مهلت سه ماه برای پرداخت اقساط بدون اعمال هرگونه دیرکرد برای همه واحدهای تولید و اقتصادی را ارائه کرد.

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی زنجان گفت: با توجه به شرایط کنونی و محدودیت‌های اعمال شده برای مراودات تجاری و بسته شدن مرزها دربخش‌های مختلف که کسب و کارهای فعالان اقتصادی به ویژه واحدهای کوچک و متوسط را با مشکلاتی مواجه کرده است، مهلت سه ماهه‌ای برای پرداخت اقساط واحدهای تولید و فعالان اقتصادی اقساط بدون اعمال هرگونه دیرکرد در نظر گرفته شود.

حتما ببینید

گلستان به لژیونرهای بازرگانی در بازارهای هدف نیاز دارد

سیدعلی موسوی خورشیدی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهارکرد: اتاق بازرگانی پارلمان بخش خصوصی بوده …