حضور ۵۰۰ شرکت و هلدینگ در همایش فرصت‌های سرمایه‌گذاری کرمانشاه

به گزارش خبرنگار مهر، کیوان کاشفی شامگاه پنجشنبه در شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی که در اتاق بازرگانی کرمانشاه برگزار شد به تشریح برنامه های همایش معرفی فرصت های سرمایه گذاری استان کرمانشاه پرداخت و اظهار داشت: این همایش روز دوشنبه ۱۷ دی ماه در هتل اسپیناس تهران برگزار خواهد شد.

رئیس اتاق بازرگانی استان کرمانشاه افزود: این همایش با رویکرد جذب سرمایه‌گذاران داخلی با حضور ۵۰۰ شرکت و هلدینگ بزرگ در حوزه‌های مختلف عمرانی، صنعتی، کشاورزی و گردشگری برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه تا این لحظه تمام هماهنگی های لازم جهت هر چه بهتر برگزار شدن این همایش به عمل آمده است، بیان داشت: حدود ۵۰ فرصت سرمایه‌گذاری چاپ شده و به همراه دعوتنامه‌ها برای مدعوین ارسال شده است.

کاشفی یادآور شد: همچنین قرار است در این همایش چهار تفاهم‌نامه توسط سرمایه‌گذار و دستگاه اجرایی امضاء شود.

رئیس اتاق بازرگانی استان کرمانشاه از تهیه و تدوین کلیپ‌هایی از جزئیات فنی و اقتصادی استان کرمانشاه خبر داد و گفت: این کلیپ ها در همایش برای شناساندن استان در حوزه های مختلف به نمایش گذاشته خواهد شد.

کاشفی یکی از ویژگی‌های این همایش را حضور مقامات بلندپایه کشوری و استانی دانست و بیان داشت: تا کنون حضور ریاست مجلس شورای اسلامی، رئیس کل بانک مرکزی، رئیس اتاق بازرگانی کشور و وزیر نفت قطعی شده است.

حتما ببینید

۱۰۰۰ تن ذخیره استراتژیک شکر در کرمان وجود دارد

به گزارش خبرنگار مهر، مجید بیگلری صبح شنبه در جلسه ستاد تنظیم بازار استان کرمان …