خانه صنعت و معدن کرمانشاه موفق به کسب مجوز اولین مجتمع آموزشی فنی و حرفه ای در سطح کشور شد

دبیر اجرایی خانه صنعت، معدن وتجارت استان کرمانشاه اظهار داشت: آموزشگاه فنی و حرفه‌ای خانه صنعت و معدن کرمانشاه از اواخر آذرماه در صورت دریافت مجوز از ستاد کرونا به صورت حضوری و در صورت عدم مجوز به صورت مجازی برگزار خواهد شد.

 

به گزارش روابط عمومی خانه صنعت، معدن وتجارت از کرمانشاه؛  فرهاد مرزی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرمانشاه، اظهار داشت: خانه صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه موفق به کسب مجوز اولین مجتمع آموزشی فنی و حرفه‌ای در سطح کشور شد.

 

وی ادامه داد: در این مجتمع آموزشی؛ فرصت‌های شغلی و کارآفرینی، برگزاری کلاس‌های تئوری و عملی و آموزش به تمامی هنرجویان جویای کار ارائه می‌شود.

 

به گفته دبیر اجرایی خانه صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه، امور اداری، امور مالی و بازرگانی، بهداشت و ایمنی، جوشکاری، تراشکاری، CNC، خدمات حقوقی، زیست فناوری، صنایع چوب، صنایع شیمیایی، فناوری اطلاعات، گردشگری، گروه ساختمان، مدیریت صنایع و گروه معماری از جمله آموزش‌های تخصصی در این مجتمع است.

 

وی ادامه داد: هدف از ایجاد این مجتمع این است که خانه صنعت و معدن بتواند نیروهای متخصص و آموزش دیده را جهت اشتغال در واحدهای تولیدی را آموزش داده و سطح آموزش را در واحدهای صنعتی ارتقا بخشد.

 

مرزی گفت: اکثر معرفی‌شدگان به واحدهای صنعتی کارگران ساده و آموزش ندیده هستند و یا اگر آموزش دیده هم باشند نسبت اشتغال در واحدهای تولید آشنایی کامل را با خط تولید و ماشین‌آلات ندارند.

 

وی تصریح کرد: با توجه به رسالت خانه صنعت و معدن این مجتمع می‌تواند در خود واحدهای تولیدی آموزش‌های مورد نیاز کارآموزان را داده و بعداز آن نسبت به اشتغال آن‌ها در واحدهای تولیدی افزایش خواهد یافت.

 

مرزی گفت: کلاس‌های این آموزشگاه از اواخر آذرماه در صورت دریافت مجوز از ستاد کرونا به صورت حضوری و در صورت عدم مجوز به صورت مجازی برگزار خواهد شد.

حتما ببینید

افزایش ۱۲.۵ درصدی حمل و نقل جاده ای

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از وزارت راه و شهرسازی، مهرداد حمداللهی با اشاره …