دبیرکل خانه صنعت،معدن و تجارت ایران:ما سربازیم و در همه حال اماده جهاد برای این نظام و انقلاب

به نقل ز روابط عمومی خانه صنعت،معدن و تجارت ایران سید محمد رضا مرتضوی دبیرکل خانه صنعت،معدن و تجارت ایران در ائین هجدهمین دوره جشنواره تولید ملی افتخار ملی که شامگاه سه شنبه ۹۹/۱۱/۲۸ در سالن خلیج فارس نمایشکگاه بین المللی برگزار گردید گفت:ما سربازیم و در همه حالاماده جهاد برای این نظام و انقلاب […]

به نقل ز روابط عمومی خانه صنعت،معدن و تجارت ایران سید محمد رضا مرتضوی دبیرکل خانه صنعت،معدن و تجارت ایران در ائین هجدهمین دوره جشنواره تولید ملی افتخار ملی که شامگاه سه شنبه ۹۹/۱۱/۲۸ در سالن خلیج فارس نمایشکگاه بین المللی برگزار گردید گفت:ما سربازیم و در همه حالاماده جهاد برای این نظام و انقلاب هستیم.

وی ضمن خیر قدم به میهمانان ،مدیران واحدهای منتخب،مدیران تشکل ها و مسئولین حاضر در سالن ابراز داشت:خدمت درست و صادقانه در برابر مردم یکی از وظایف همه ماست و امشب در بین ما دو عزیز حضور دارند که طی یک سال اخیر با جدیت پیگیر حل مشکلات واحد های تولیدی بوده و هستند.

مرتضوی با بیان پاره ای از نکات مثبت و خصائص نیکوی مدیریتی از دکتر عمرانی معاون قضایی دادستان کل کشور و دکتر زلی دبیر ستاد تسهیل و رفع موانع تولید کشور قدردانی کرد.

دبیرکل خانه صمت ایران با ابراز نگرانی از وضعیت معیشتی کارگران اشاره کرد:ما تلاش میکنیم هر چند ماه یک بار کمک های معیشتی را به کارگرانمان داشته باشیم چرا که در اوضاع اقتصادی حاکم شرایط زندگی برای انها بسیار سخت می گذرد.و حتی این کمک ها هم نمی تواند تمام مشکلات انها را حل کند.

وی با انتقاد از مسئولین به خاطر ایجاد شرایط فعلی و ایجاد فاصله بسیار زیاد بین سطح درامد و مخارج زندگی کارگران خواستار حمایت های جدی همگان از جامعه کار و تولید شد.

وی در ادامه ابراز امیدواری کرد سال اینده شرایط بهتری برای صنعت،معدن و تجارت فراهم گردد.

مرتضوی در پایان از مسئولین در خواست کرد با اعتماد به بخش خصوصی و واگذاری تصدی گری به ان شرایط عبور از این بحران را فراهم اورند

حتما ببینید

وزیر پیشنهادی وزارت صنعت، معدن و تجارت مشخص شد

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید. × لغو پاسخ نظرات حاوی توهین و …