دوره آموزشی «زنجیره تأمین مالی» ۱۱، ۱۸ و ۲۵ مهر برگزار می‌شود

دوره آموزش آنلاین « زنجیره تأمین مالی » به همت کمیته ایرانی اتاق بازرگانی بین‌الملل(ICC)روزهای یکشنبه ۱۱، ۱۸ ، ۲۵ مهرماه از ساعت ۱۳ تا ۱۶:۳۰ برگزار می‌شود.

اهداف این دوره آموزشی، افزایش دانش و مهارت موردنیاز برای مدیریت موثر عملیات زنجیره تامین، هم‌افزایی و صرفه‌جویی در هزینه‌ها، دسترسی به ابزارهای مالی و فناوری‌های جدید برای اعضا، گسترش تعامل بین اعضا و بهبود سرعت در تعامل، آماده‌سازی مدیران و کارشناسان مربوطه برای دستیابی به مزیت‌های رقابتی در صنعت، خرید و فروش سریع‌تر و بهینه برای اعضا و افزایش دانش و مهارت مدیران و مشاوران در حوزه تامین مالی زنجیره تامین، است.

در مجموع زنجیره تأمین مالی، ابزار، اصول و مفاهیم و واژه‌هایی که در آن به کار می‌رود، برای مدیریت موثر عملیات این زنجیره و آماده‌سازی مدیران و کارشناسان، از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

در این وبینار آموزشی با تشریح انواع تأمین مالی، ویژگی‌های مشخص هریک از دو طرف درگیر، روابط قراردادی، بررسی ریسک و کاهش آن، شرح معامله، مزایای آن و نیز درج واژه‌های مترادف، اطلاعات جامعی در اختیار دانش پژوهان و فعالان اقتصادی قرار خواهد گرفت.

فریده تذهیبی، دبیر کمیسیون بانکی کمیته ایرانی اتاق بازرگانی بین المللی و فریدون شیرازی،  عضو کمیسیون بانکی کمیته ایرانی ICC اساتید این دوره هستند.

علاقه‌مندان برای حضور در دوره آموزشی می‌توانند هزینه شرکت در دوره (مبلغ ۵٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال برای اعضای کمیته ایرانی و ۷٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال برای غیراعضا) را به  شماره حساب ۱۵۵۰۰۵۰۰۹۲ کد شناسه ۱۴۰۹۰۲ نزد بانک ملت شعبه وزارت نفت (کد۵/۶۳۲۵) به نام کمیته ایرانی اتاق بازرگانی بین‌المللی واریز و اسامی خود را به همراه تصویر فیش واریزی به دبیرخانه کمیته ایرانی ارسال کنند و یا از طریق وب سایت کمیته ایرانی به صورت آنلاین ثبت نام کنند.

حتما ببینید

دولت از مشوق‌های مالیاتی برای بهبود فضای کسب‌وکار حمایت کند

رئیس اتاق اهواز با اشاره به موضوع معافیت مالیات ارزش‌افزوده شرکت حمل‌ونقل کالا، گفت: مشوق‌های …