دولت با تمام توان از شرکت‌های دانش‌بنیان پشتیبانی می‌کند

معاون اول رئیس‌جمهور گفت: دولت با تمام توان از شرکت های دانش بنیان حمایت و پشتیبانی خواهد کرد تا با ساخت وسایل و تجهیزات مورد نیاز کشور، ضمن ایجاد اشتغال، زمینه توسعه صادرات نیز فراهم شود.

به گزارش روابط عمومی خانه صنعت، معدن و تجارت ایران محمد مخبر معاون اول رئیس‌جمهور در جریان سفر به دزفول، در اولین روز از سال جدید که توسط مقام معظم رهبری تحت عنوان «سال تولید؛ دانش بنیان و اشتغال آفرینی» نامگذاری شده است، از شرکت طراحی و ساخت تجهیزات پزشکی دانش بنیان آوان طب بازدید کرد.

وی در جریان این بازدید از نزدیک در جریان ظرفیت تولید و میزان اشتغال این واحد تولیدی قرار گرفت.

معاون اول رییس جمهور همچنین در جریان بازدید خود از شرکت طراحی و ساخت تجهیزات پزشکی دانش بنیان آوان طب با تاکید بر اینکه باید از جوانان متخصص، خلاق و نوآور در شرکت ها و واحدهای تولیدی استفاده کرد، گفت: دولت با تمام توان از شرکت های دانش بنیان حمایت و پشتیبانی خواهد کرد تا با ساخت وسایل و تجهیزات مورد نیاز کشور، ضمن ایجاد اشتغال، زمینه توسعه صادرات نیز فراهم شود.

مخبر همچنین دستوراتی را جهت حل مسائل و موانع پیش روی صادرات و تامین مالی در فاز های توسعه ای این شرکت دانش بنیان صادر کرد.

وی در راستای تحقق شعار «تولید؛ دانش بنیان، اشتغال آفرین» با دیگر پرسنل مجموعه‌های تولیدی شهرک صنعتی گفت‌و‌گو کرد و از مسائل و مشکلات آنان مطلع شد.

گفتنی است شرکت دانش بنیان آوان طب در زمینه تولید و صادرات انواع الکتروکوتر جراحی جنرال و تخصصی، دستگاه‌های انسداد عروق، اسمارت ابلیشن، آرگون پلاسما، هندپیسهای تخصصی الکتروسرجری و پک‌‌های استریل اتاق عمل فعالیت دارد.

حتما ببینید

برگزاری نمایشگاه پوشاک شهر خانواده یک مُسکّن است

به گزارش خبرنگار مهر، سومین دوره رویداد ملی مدآفرین، پیش از ظهر امروز چهارشنبه ۲۴ …

دیدگاهتان را بنویسید