رئیس خانه صنعت و معدن و تجارت ایران: راه اندازی کار گو ترمینال فرودگاه شهید بهشتی تحولی عظیم در استان اصفهان بود

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، سید عبدالوهاب سهل آبادی در نشست با مدیر کل گمرکات استان اصفهان ضمن ابراز خرسندی از افزایش حجم فعالیت گمرکات استان اصفهان از بهره برداری انبارهای اختصاصی در سراسر استان اصفهان به گونه ای که گمرک دارای شعب متعددی در استان اصفهان شده از مدیرکل و کارکنان گمرکات استان اصفهان تشکر و قدردانی کرد .

وی با اشاره به اینکه صادرکننده کنندگان استان از خدمات گمرکات استان به خوبی بهره می برند، گفت:خانه معادن  استان اصفهان ،باداشتن ۲۴ انجمن همگن  رتبه اول دارا ست و در خصوص اطلاع رسانی تسهیلات گمرک می توانیم کمک شایانی انجام دهیم.

ریاست خانه صنعت معدن ایران خواستار رفع مشکلات قانونی ترخیص ماشین آلات معدنی شد و اظهار داشت: نبود شرکت حمل و نقل بین المللی در اصفهان یکی از معضلات تجارت خارجی اصفهان می باشد.

رویکرد کارکنان گمرک گره کشایی مشکلات تولیدکنندگان است

در ادامه عضو رئیسه خانه صنعت و معدن اصفهان بیان داشت:کارکنان ادرات دولتی با تسریع و تسهیل  در کارها  گره گشایی مشکلات تولید کنند گان هستند و این موضوع ما در گمرکات استان اصفهان به خوبی درک کرده ایم

برکتین با اشاره به شعر ” بنی آدم اعضای یکدیگرند    که در آفرینش زیک گوهرند ”  بیان داشت : عملکرد خوب کارکنان دولت  به عنوان مهمترین پشتیبان تولید می باشد

حتما ببینید

افزایش ۱۲.۵ درصدی حمل و نقل جاده ای

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از وزارت راه و شهرسازی، مهرداد حمداللهی با اشاره …