رشد ۴۷۵ درصدی فروش کالاهای اموال تملیکی در دولت سیزدهم

مدیرعامل سازمان اموال تملیکی خبر داد:

مدیرعامل سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی، از رشد ۴۷۵ درصدی فروش کالاهای اموال تملیکی در ۱۱ ماه امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد.

کد خبر:
۱۱۰۱۴۰۱۶۴۴

زمان انتشار:
۱۱ اسفند ۱۴۰۱ – ۱۲:۵۸ بعد از ظهر

۳ بازدید

به گزارش پایگاه خبری اخبار گمرکی_اقتصادی، عبدالمجید اجتهادی در گفت‌وگوی با خبرنگار اقتصادی ایرنا اظهار داشت: در ۱۱ ماه امسال ۹ هزار و ۹۱۱ میلیارد تومان کالاهای سازمان اموال تملیکی به فروش رسید که نسبت به مدت مشابه سال گذشته که هزار و ۷۲۵ مییارد تومان بوده است ۴۷۵ رشد را نشان می‌دهد.

وی بیان داشت: کالاهای اموال تملیکی از طریق حراج، مزایده (تهاتر دین طلب)، مذاکره و مزایده به فروش می‌رود که در این دولت تعداد برگزاری حراج های حضوری و الکترونیکی در راستای تعیین تکلیف کالاها افزایش یافت.
مدیرعامل سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی با بیان اینکه در ۱۱ ماه امسال ۲۶ هزار و ۱۵۵ میلیارد تومان کالای اموال تملیکی تعیین تکلیف شد، گفت: این آمار نسبت به مدت مشابه سال گذشته که ۶ هزار و ۵۸۵ میلیارد تومان بوده است که رشد ۲۹۷ درصدی را نشان می‌دهد.
وی ادامه داد: همچنین در همین مدت اعاده کالا به صاحبان آن ۱۱ هزار و ۳۹۲ میلیارد تومان صورت گرفت که نسبت به مدت مشابه سال گذشته که یک هزار و ۱۷۵ میلیارد تومان بود رشد ۸۶۹ درصدی را نشان می دهد.
اجتهادی بیان داشت: سه هزار و ۶۸۹ میلیارد تومان ارزش استرداد بود که در این عرصه نیز شاهد رشد ۲۴ درصدی هستیم.

رشد انهدام ۶۶ درصدی کالاهای اموال تملیکی

وی از رشد انهدام ۶۶ درصدی کالاهای اموال تملیکی خبر داد و گفت: یک هزار و ۱۶۲ هزار تومان ارزش کالاهای منهدم شده است.
مدیرعامل سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکیخاطر نشان کرد: این کالاها از طریق دستگاه‌های مربوطه از جمله دانشگاه‌های علوم پزشکی و سازمان استاندارد نیز قابل استفاده نبوده است و با رعایت مسایل زیست‌محیطی از چرخه مصرف خارج شد.

 

نوشته شده توسط:
akhbar

حتما ببینید

خبرهای خوش از تمدید مصوبه ترخیص درصدی تا احیای دوایر ارزش گمرکات

خبرهای خوش رئیس کل گمرک ایران در اصفهان رییس کل گمرک ایران از احیای دوایر …