رویداد بزرگ « ۱۰۰ تکاپوی صادراتی»

به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، دکتر زواشکیانی معاون علمی کسب و کار تکاپو و دبیر این نشست در ابتدا توضیحاتی در مورد کلیت رویداد ارائه داد.

زواشکیانی بیان کرد: رویداد ۱۰۰ تکاپوی صادراتی از همکاری مشترک بین مدرسه کسب و کار تکاپو (مدرسه مشترک اتاق بازرگانی تهران و دانشگاه امیرکبیر)، مجموعه صد استارت آپ، شناسا، گروه صنعتی گلرنگ، هلدینگ دانا، مؤسس دانش بنیان برکت، حرکت اول، مرکز تعاملات بین الملل معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، صندوق نوآوری و شکوفایی و با حمایت معنوی اتاق‌های بازرگانی ایران و ترکیه، ایران و قزاقستان، ایران و گرجستان و.. شکل گرفته است.

رویداد بزرگ « ۱۰۰ تکاپوی صادراتی»

در ادامه این نشست دکتر محمد تقی بانکی مدیر مدرسه کسب و کار تکاپو توضیحات کامل‌تری در مورد مدرسه تکاپو ارائه داد، دکتر بانکی همچنین با اشاره به اینکه مدرسه با اهداف کاملاً علمی و پژوهشی جهت توسعه دانش مدیران عالی فعالیت می‌کند، توضیحاتی ارائه داد.

در ادامه آقای علی سدیفی مدیرعامل ۱۰۰ استارت آپ با توجه به تجربه ۱۰۰ استارت اپ و حمایت از استارتاپ های کشور به این نکته اشاره کرد که بدیهی است اهتمام این رویداد سرمایه گذاری کمکی به صادراتی شدن یکصد شرکت دانش بنیان و کسب و کارهای فناور و خلاق خواهد بود.

فواد دولت آبادی، مدیر امور بین الملل شناسا از حامیان مالی این رویداد با اشاره به سابقه فعالیت‌های بین المللی شناسا و اذعان نیاز بازار بین المللی، از اهمیت مساله صادرات صحبت کرد.

در ادامه این نشست خبری مهدی ایثاری نیا معاون توسعه زیست بوم دانش بنیان برکت و محمد بحرنیان مؤسس گروه توسعه کسب و کار آوان توضیحات کامل‌تری در ارتباط با این رویداد بیان کردند.

رویداد بزرگ « ۱۰۰ تکاپوی صادراتی»

مهدی ایثاری نیا با بیان اینکه مؤسسه دانش بنیان برکت تاکنون یک میلیون دلار در این رویداد سرمایه گذاری کرده است از اهمیت توجه به این رویداد و سرمایه گذاری‌های خطر پذیر و توسعه فعالیت این استارتاپ ها در کشورهای همسایه سخن گفت.

این رویداد تاکنون با جذب و تعهد ۲ میلیون دلار و پیش بینی جذب ۵ تا ۱۰ میلیون دلار سرمایه در سال ۱۴۰۰ کار خود را آغاز نموده است که امید است حجم جذب سرمایه‌ها در سال‌های آتی افزایش یابد.

علاقه مندان به حضور در این رویداد می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام به لینک زیر مراجعه نمایند.

http://100startups.ir/

این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.

حتما ببینید

استعفای دسته جمعی در اتاق بازرگانی زنجان

به گزارش خبرگزاری مهر، ۵ عضو از ۱۵ عضو اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی …