ستاد پشتیبانی مردمی مقابله با کرونا درخراسان رضوی آغاز به‌کار کرد

به گزارش خبرگزاری مهر، به نقل از اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، ستاد پشتیبانی مردمی مقابله با ویروس کرونا در خراسان رضوی در جلسه‌ای با حضور علیرضا رزم‌حسینی استاندار، غلامحسین شافعی رئیس اتاق بازرگانی ایران، رضا شیران خراسانی نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی و جمعی از فعالان اقتصادی استان، تشکیل و آغاز به کار کرد.

علی رسولیان، معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی در حاشیه این جلسه اظهار کرد: از روزهای ابتدایی شکل‌گیری ستاد پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا در استان، کمیته تأمین، توزیع و نظارت هم به موازات آن تشکیل شد و در این راستا بخش خصوصی و بنگاه‌های تولیدی همراهی خوبی در زمینه تولید محصولات ضدعفونی کننده و پیشگیری از شیوع ویروس کرونا داشتند.

رسولیان افزود: در جلسه امروز، ستاد پشتیبانی مردمی مقابله با ویروس کرونا در خراسان رضوی تشکیل و کلیات آن مورد بررسی قرار گرفت.

غلامحسین شافعی، رئیس اتاق بازرگانی ایران نیز بیان کرد: مقرر شد ستاد پشتیبانی مردمی برای مقابله با ویروس کرونا در استان تشکیل شود و فعالان اقتصادی در راستای کمک و حمایت از این ستاد نقش خود را ایفا کنند.

شافعی افزود: با توجه به تجربیات ستادهای پشتیبانی در زمان جنگ، در جبهه مقابله با ویروس کرونا هم تشکیل این ستاد می‌تواند در بسیج نیروهای مردمی برای غلبه بر شرایط مؤثر باشد.

حتما ببینید

استعفای دسته جمعی در اتاق بازرگانی زنجان

به گزارش خبرگزاری مهر، ۵ عضو از ۱۵ عضو اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی …