فرش ایران از نفت باارزش‌تر است/ ضرورت افزایش کیفیت تولیدات ملی

به گزارش خبرنگار مهر، یونس ژائله ظهر امروز شنبه در آئین گرامیداشت هفته کارگر و تجلیل از کارگران واحدهای نمونه استان آذربایجان شرقی در تبریز گفت: در حال حاضر ایران در شرایط خاص اقتصادی قرار دارد که در گذشته بی سابقه بوده است و باید در همین برهه زمانی هوشیار باشیم.

وی با تاکید بر اینکه دشمنان می‌خواهند فروش نفت ایران را به صفر برسانند، تا نتوانیم نیازهای اولیه خود را برای زندگی تأمین کنیم گفت: در کشور ما منابع متعددی از جمله فرش، صنایع غذایی و قطعات خودرو وجود دارد که از نفت نیز با ارزش تر هستند و باید از این صنایع استفاده کرده و به نفت متکی نباشیم.

ژائله با بیان اینکه اتاق بازرگانی در سال جاری برنامه جدیدی تدوین کرده است، گفت: به زودی شاهد حرکات بزرگی در استان خواهیم بود و با کمک مدیران و تیم‌اقتصادی فضا را پر از امید و نشاط می‌کنیم.

رئیس اتاق بازرگانی تبریز با اشاره به اینکه ناامیدی در استان تمام شده است گفت: اجازه نمی‌دهیم کسی فضای نا امیدی در استان ایجاد کند، بدون شک با تلاش تمام فعالان اقتصادی و صنعتی شاهد موفقیت‌های بزرگی در اقتصاد استان خواهیم بود.

وی با اشاره به فرارسیدن روز کار و کارگر اظهار داشت: نیروی کار ایران بهترین نیروهای کار دنیا هستند و دولت، کارگران و کارفرمایان سه ضلع مثلث اقتصاد کشور هستند که خروجی آن صادرات و اشتغال است.

وی با بیان اینکه باید همگی برای افزایش کیفیت محصولات داخلی تلاش کنیم، افزود: بدون شک با تولید باکیفیت و رونق تولیدات ملی زمینه ارزآوری و بهبود وضعیت اقتصادی کشور محقق می‌شود.

حتما ببینید

استعفای دسته جمعی در اتاق بازرگانی زنجان

به گزارش خبرگزاری مهر، ۵ عضو از ۱۵ عضو اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی …