مجمع نمایندگان کرمانشاه کمترین دخالت‌ها را در انتصاب مدیران دارد

به گزارش خبرنگار مهر، حشمت الله فلاحت پیشه شامگاه شنبه در جلسه هم اندیشی بخش خصوصی استان کرمانشاه با نمایندگان این استان در مجلس اظهار داشت: دوران تازه تحریم ها آغاز شده است و سربازان این دوره جدید، فعالان اقتصادی هستند.

وی با بیان اینکه کل درآمد دولت صرف هزینه های جاری خودش می شود، گفت: باید بخش خصوصی را فعال کنیم و با یک دید راهبردی به استان کرمانشاه بنگریم.

رییس مجمع نمایندگان استان کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی افزود: کرمانشاه یک استان مرزی است و ما تنها مرزی هستیم که عمق استراتژیکی داریم و از اینجا تا مدیترانه قدرت مرزشکنی داریم.

فلاحت پیشه با تاکید بر لزوم تداوم جلسات با بخش خصوصی گفت: از ۴۵ روز تا ۳ ماه آینده جلسه بعدی این هم اندیشی با حضور استاندار و برخی مسئولان در صورت لزوم برگزار می شود تا ببینیم چه موانعی را از مقابل تولیدکنندگان می توانیم برداریم.

وی افزود: تاثیرگذاری در فرآیند تلفیق بودجه را هم ما در تهران دنبال می کنیم و در این زمان هم بخش خصوصی می توانند با مراجعه به دفاتر نمایندگان مشکلات و موانع موجود را در میان بگذارند.

نماینده مردم اسلام آباد غرب و دالاهو در مجلس شورای اسلامی در خصوص صحبت های فعالین بخش خصوصی در مورد دخالت نمایندگان مجلس در عزل و نصب ها گفت: واقعیت این است که مجمع نمایندگان استان کمترین دخالت ها را در انتصاب مدیران دارد پس نباید اتهام زد.

رییس مجمع نمایندگان استان کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: کرمانشاه باید پیشقراول ارتباط تجاری با عراق باشد، ما در شرایط خوب به اندازه ۲۸ کشور اروپایی با عراق ارتباط تجاری داریم.

فلاحت پیشه برگزاری جلسه مشترک تجاری ایرانی و عراقی در شهرهای کرمانشاه و اربیل با همکاری گروه دوستی ایران و عراق را برای بهبود وضعیت تجار استان پیشنهاد داد که مورد تصویب در این جلسه قرار گرفت.

حتما ببینید

استعفای دسته جمعی در اتاق بازرگانی زنجان

به گزارش خبرگزاری مهر، ۵ عضو از ۱۵ عضو اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی …