مدیرکل دفتر امور اقتصادی و سیاستهای تجاری اعلام کرد: برگزاری جلسات مستمر کارگروه بهبود فضای کسب و کار / دعوت از صاحب نظران برای اعلام پیشنهادها و نظرات برای رفع موانع

مدیرکل دفتر امور اقتصادی و سیاستهای تجاری وزارت صمت اعلام کرد: جلسات مستمر هفتگی برای رفع چالش‌های پیش روی فعالان اقتصادی در حال برگزاری است.

به گزارش شاتا، احمد تشکینی با اشاره به استمرار برگزاری جلسات هفتگی در راستای رفع مشکلات پیش روی فعالان اقتصادی گفت: در این راستا از همه فعالان بخش تولید و تجارت، صاحب نظران و تشکلهای بخش خصوصی درخواست می شود چالش‌های مرتبط با وزارتخانه را اعلام تا نسبت به رفع آنها اقدام شود.

مدیرکل دفتر امور اقتصادی و سیاستهای تجاری وزارت صمت با تاکید بر اینکه اصلاح فرآیندها و حذف رویه‌های مخل حوزه تولید و تجارت در راستای بهبود فضای کسب و کار در دستور کار قرار دارد، تصریح کرد : شناسایی گلوگاه‌های وزارت صنعت، معدن و تجارت که منجر به کندی فعالیت‌ها و بروز نارضایتی‌هایی در ذینفعان شده و رفع آنها را با جدیت دنبال خواهیم کرد.

وی در پایان گفت: دفتر امور اقتصادی و سیاستهای تجاری محوریت جمع بندی این موضوعات را برعهده دارد و از همگان دعوت می کنیم در صورت وجود نظرات در این زمینه؛ نظرات خود را برای این دفتر ارائه نمایند.

حتما ببینید

سید محمدرضا مرتضوی در حکمی بهروز شجاعی را به عنوان مدیر توسعه ارتباطات و روابط عمومی خانه …