مصوبات کمیته حمایت از کسب‌وکار و شورای گفت‌وگو در پایگاه ملی اطلاع‌رسانی، منتشر می‌شود

در راستای اجرای شیوه‌نامه قانون انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات متضمن حق و تکلیف برای مردم و با هدف دسترسی عموم مردم به قوانین و مقررات لازم‌الاجرای کشور، مصوبات کمیته حمایت از کسب‌وکار و شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی در پایگاه ملی اطلاع‌رسانی قوانین و مقررات کشور بارگذاری می‌شود.

در همین راستا با تعاملات و توافق‌‌های صورت گرفته بین اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران و معاونت تدوین، تنقیح و انتشار قوانین و مقررات معاونت حقوقی ریاست جمهوری، به منظور تسهیل دسترسی عموم شهروندان به ویژه فعالان اقتصادی، صفحه اختصاصی کمیته حمایت از کسب‌ کار و شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی در پایگاه ملی اطلاع‌رسانی قوانین و مقررات کشور ایجاد شد و از این پس، تصمیمات و مصوبات دو نهاد مذکور در این پایگاه، اطلاع‌رسانی خواهد شد. لازم به ذکر است تمامی تصمیمات و مصوبات گذشته این دو مرجع نیز به زودی در سامانه ملی قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران بارگذاری خواهد شد.

همچنین در این پایگاه با اختصاص صفحه‌ای مستقل به اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران، تمامی قوانین، مقررات، آرا و نظرات مربوط به این اتاق در دسترس مخاطبان قرار خواهد گرفت.

حتما ببینید

دفتر صنایع خراسان شمالی در ترکیه دایر شود

رئیس اتاق بجنورد در نشست با سرکنسول ترکیه در مشهد خواستار شد دفتر صنایع خراسان …