معاون وزیر و رییس جدید ایدرو منصوب شد

با تصویب اعضای مجمع (وزرای ۶گانه و معاون رییس‌جمهوری) و با حکم وزیر صمت، «علی نبوی» به عنوان رییس جدید سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران (ایدرو) و معاون وزیر صنعت، معدن تجارت منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی خانه صنعت، معدن و تجارت ایران «سید رضا فاطمی امین» وزیر صنعت، معدن تجارت و رییس مجمع عمومی ایدرو به استناد مصوبه مجمع عمومی عادی فوق العاده ایدرو متشکل از وزرای صمت، اقتصاد، دفاع، نیرو، علوم، کار و معاون رییس جمهوری و رییس سازمان برنامه و بودجه، علی نبوی را به عنوان بیست و یکمین رییس قدیمی‌ترین سازمان توسعه ای کشور منصوب کرد.

نبوی که خود سابقه جانشینی ریاست مجامع عملکرد و طرح های عمرانی ایدرو را دارد پیش از این به عنوان دستیار ویژه وزیر در امور شرکت‌ها فعالیت می‌کرد.

ریاست هیات مدیره فولاد مبارکه، دبیر کارگروه مالی وزارت صمت، عضو ستاد تحول صنایع و معادن وزارت صمت و مدیر برنامه انرژی وزارت صمت، بخشی از سوابق رئیس جدید هیات عامل ایدرو در حوزه صنعت است.

نبوی همچنین در حوزه اقتصاد پولی و بانکی با بیش از یک دهه فعالیت سوابق متعددی از جمله مدیرکل بانکی و اعتباری صندوق توسعه ملی، مدیرکل سرمایه گذاری داخلی و مدیر فناوری اطلاعات صندوق توسعه ملی را در کارنامه خود دارد.

رئیس جدید ۴۸ ساله  ایدرو دانش آموخته دانشگاه صنعتی امیرکبیر در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد و دارای ۲۵ سال سابقه فنی و مدیریتی  است.

معاون وزیر و رییس جدید ایدرو منصوب شد

حتما ببینید

۱.۳ میلیون خودرو تولید شد/ تولید ۲ خودرو جدید در سال ۱۴۰۲

به گزارش خبرگزاری مهر، امید قالیباف با بیان اینکه منتظر اعلام قیمت‌های شورای رقابت هستیم …

دیدگاهتان را بنویسید