نتایج نهمین انتخابات اتاق بازرگانی آبادان اعلام شد

رئیس هیئت نظارت بر نهمین دوره انتخابات هیئت‌های نمایندگی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی آبادان در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: از مجموع ۴۵۱ عضو واجد شرایط رأی دادن، ۳۷۷ نفر در این انتخابات شرکت کردند.

امین توانایی افزود: پس از اتمام انتخابات که از ساعت ۸ صبح تا ۶ بعد از ظهر (وقت قانونی) برگزار شد، کار شمارش آرا به صورت الکترونیکی انجام و نمایندگان چهار گروه بازرگانی، صنعت، معدن و کشاورزی، مشخص شدند.

وی اظهار کرد: بر این اساس، محمد صادق جوهری با ۲۴۶ رأی، حسن افخمی آبادانی با ۲۳۷ رأی، محسن براتی با ۲۳۷ رأی، سید حمیدرضا کاشی با ۲۳۷ رأی و سید ابراهیم یعقوب پور با ۲۱۴ رأی منتخبان گروه بازرگانی بودند.

توانایی تصریح کرد: در گروه صنعت نیز، مسعود خیاط زاده با ۲۶۲ رأی، غلام رضا اکبری زاده با ۲۴۶ رأی، مجید پورکائد با ۲۲۵ رأی، ایمان غلامحسین زاده با ۲۰۷ رأی و احمد بافنده ایمان دوست با ۲۰۵ رأی انتخاب شدند.

رئیس هیئت نظارت بر نهمین دوره انتخابات هیئت‌های نمایندگی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی آبادان گفت: اسداله کرد زنگنه با ۲۲۲ رأی و فرشید قربانی با ۲۰۱ رأی در گروه معدن و احمد زارعی با ۲۲۷ رأی، امید قربانی با ۲۲۲ رأی و سید رضا زیتون نژاد با ۲۱۸ رأی انتخاب شدگان گروه کشاورزی بودند.

حتما ببینید

برگزیده شدن یک نقاشی ایرانی به عنوان برجسته‌ترین اثر نمایشگاه هنر جهانی دبی

اثر نقاشی ارائه شده توسط گالری ایرانی با نام گالری ژیان در نمایشگاه هنر جهانی …