نوزدهمین جشنواره تولید ملی- افتخار ملی، ۲۵ بهمن‌ماه برگزار می‌شود

از شهریورماه ۱۴۰۰ فراخوان این دوره جشنواره اعلام عمومی شد و شرکت‌ها با ارسال فرم‌های خود اظهاری و مستندات پیشرفت تولید نسبت به سال قبل در این جشنواره مورد ارزیابی قرارگرفته و از شرکت‌های برتر در روز برگزاری جشنواره تقدیر خواهد شد.

دبیر جشنواره تولید ملی-افتخار ملی از برگزاری این جشنواره در تاریخ ۲۵ بهمن خبر داد و گفت: ارزیابی شرکت‌کنندگان در این جشنواره در حال انجام است.

به گزارش روابط عمومی خانه صنعت، معدن و تجارت ایران، محمدعلی ملایی اظهار داشت: این جشنواره که هرسال توسط خانه صنعت، معدن و تجارت و با حمایت وزارت صمت برگزار می‌شود، امسال نوزدهمین دوره خود را پشت سر می‌گذارد.

وی ادامه داد: از شهریورماه ۱۴۰۰ فراخوان این دوره جشنواره اعلام عمومی شد و شرکت‌ها با ارسال فرم‌های خود اظهاری و مستندات پیشرفت تولید نسبت به سال قبل در این جشنواره مورد ارزیابی قرارگرفته و از شرکت‌های برتر در روز برگزاری جشنواره تقدیر خواهد شد.

دبیر جشنواره تولید ملی-افتخار ملی گفت: این مراسم در روز ۲۵ بهمن‌ماه با حضور مقامات کشوری و مدیران بخش خصوصی برگزار خواهد شد.

وی افزود: در این جشنواره ضمن سخنرانی مدیران ارشد و مقامات کشوری در خصوص مطالبات، چالش‌ها و فرصت‌های تولید از ۵۰ شرکت برتر که بر اساس طبقه‌بندی کدهای ISIC موردبررسی قرارگرفته‌اند، تقدیر خواهد شد.

به گفته ملایی، ارزیابی این شرکت‌ها به‌صورت خود اظهاری و بر اساس پیشرفت شرکت‌ها نسبت به سال قبل خود بررسی‌شده و تلاش شده در این بررسی‌ها میزان رشد و تولید شرکت‌ها از همه جهات مورد ارزیابی قرار بگیرند.

حتما ببینید

برگزاری نمایشگاه پوشاک شهر خانواده یک مُسکّن است

به گزارش خبرنگار مهر، سومین دوره رویداد ملی مدآفرین، پیش از ظهر امروز چهارشنبه ۲۴ …

دیدگاهتان را بنویسید