پروازهای کرمان به مشهد و تهران افزایش یافت

هنوز ۱۰ روز از همایش کرمان آیدکس ۲۰۲۴ نگذشته که خبر خوش افزایش ۵ پرواز در مسیر کرمان به مشهد و یک پرواز در مسیر کرمان به تهران از سوی شرکت هواپیمایی کاسپین اعلام شد.

 در پنل تخصصی توسعه صنعت گردشگری در همایش کرمان آیدکس ۲۰۲۴ با حضور معاون هوانوردی و امور بین‌الملل سازمان هواپیمایی کشوری و همچنین قائم‌مقام شرکت هواپیمایی کاسپین، به دلیل افزایش تقاضای مسافر و کمبود بلیت، توافق برای افزایش پروازها در مسیرهای مذکور صورت گرفت.

حالا که این مهم محقق شده پروازهای مشهد که تا چند روز پیش دو پرواز در هفته بود، به پروازهای روزانه تبدیل شده و هر روز پرواز کرمان به مشهد و بالعکس انجام می‌شود و یک پرواز کرمان به تهران و بالعکس نیز روز شنبه هر هفته افزوده شده است.

پیش از این اتفاق خوشایند تقاضا برای دریافت بلیت هواپیما به مشهد و تهران ۴۰ درصد بیشتر از ظرفیت موجود بود که با راه‌اندازی این خطوط بخشی از این کمبود بلیت جبران شده است.

در طرح توسعه گردشگری ۱۴۰۴ که توسط اتاق کرمان و با همکاری استانداری اجرا می‌شود، تلاش استان برای تحقق افزایش پروازهای داخلی و ایجاد خطوط پروازهای خارجی به‌ویژه به مسقط و دبی، با هدف رونق و توسعه گردشگری است.

حتما ببینید

بیشترین توان قوه قضائیه به حمایت از تولید اختصاص دارد

در پی سفر رئیس و معاونان قوه قضائیه به استان کهگیلویه و بویراحمد، حمزه خلیلی، …