پرونده‌های اقتصادی در شعبه‌های خاص قضایی استان سمنان رسیدگی شود

به گزارش خبرنگار مهر، علی اصغر جمعه ای ظهر دوشنبه در نشست مشترک اعضای هیات رئیسه اتاق بازرگانی با رئیس کل دادگستری استان سمنان به میزبانی دادگستری سمنان، ضمن بیان اینکه از دستگاه قضا می خواهیم تا علاوه بر دادستان، رئیس کل دادگستری و یکی از معاونان وی نیز در شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی حضور داشته باشند، تاکید کرد: این امر به حمایت بیشتر دستگاه قضا از فعالان اقتصادی منجر می شود.

وی حمایت دادگستری استان سمنان از تولید و واحد های تولیدی را مثبت ارزیابی کرد و افزود: حمایت از فعالان اقتصادی در ستاد استانی پیگیری سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی در قوه قضائیه بسیار مسئولانه و قابل تقدیر بوده است.

رئیس اتاق سمنان با بیان اینکه از دستگاه قضا می خواهیم تا پرونده های اقتصادی در شعبه های خاص در مرکز استان و شهرستان های استان سمنان مورد برسی قرار بگیرد، تاکید کرد: باید حمایت از تولید را به عرصه ای جدید وارد سازیم.

سید محسن مظهری رئیس کل دادگستری استان سمنان نیز در این نشست ضمن بیان اینکه اجرای به هنگام سیاست های اقتصاد مقاومتی کلید واژه برون رفت از مشکلات فعلی است، گفت: دستگاه قضا کنار واحد های تولیدی استان قرار دارد.

در ادامه این نشست حضور قضات در هیئت های حل اختلاف و حمایت قوه قضائیه از توان تولید مورد بررسی قرار گرفت.

حتما ببینید

استعفای دسته جمعی در اتاق بازرگانی زنجان

به گزارش خبرگزاری مهر، ۵ عضو از ۱۵ عضو اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی …