آخرین خبرها

کارمند گمرک تعلیق نشده است/حضور بهنیا در محل کار

به گزارش خبرنگار مهر، انتشار کلیپی از درگیری لفظی یک نماینده مجلس با کارمند گمرک، طی هفته گذشته حواشی زیادی در فضای مجازی و به تبع آن در مجلس به وجود آورد.

پس از انتشار این کلیپ گمانه زنی های بسیاری در خصوص تعلیق یا اخراج محمد بهنیا کارمند گمرک صورت گرفت که خبرگزاری مهر دیروز در گزارشی ضمن رد تعلیق محمد بهنیا،  به نقل از یک مقام مسئول در گمرک اعلام کرد که به دلیل مراجعه خبرنگاران و نمایندگان برخی تشکل های دانشجویی جهت مصاحبه و تقدیر، بهنیا مجبور به ترک محل کار خود برای ساعاتی شده بود.

اما این گونه که به نظر می رسد حاشیه های حضور نماینده سراوان در گمرک تمامی ندارد و همچنان اخبار متعددی از این ماجرا  منتشر می شود.

در تازه ترین ادعا، عنوان شده که امروز صبح کارمند گمرک به دلیل درگیری با محمد باسط درازهی تعلیق شده است که در این راستا یک مقام مسئول در گمرک، با رد هر گونه تعلیق، اخراج و یا ارسال پرونده به هیات تخلفات، دقایقی قبل به خبرنگار مهر گفت: از همان روز وقوع ماجرا،  مامور گمرک در محل کار خود حاضر شده و هیچ گونه تعلیقی برای او صادر نشده است.

وی افزود: آقای بهنیا کارمند نمونه گمرک است و قرار نیست برای او حکم تعلیق صادر شود. 

وی درباره شایعه بازداشت فردی که در روز حادثه، آقای درازهی را از ساختمان گمرک بیرون کرده بود، هم توضیح داد: منبع این شایعات مشخص نیست کجاست؛ اما اعلام میکنم که هیچ گونه بازداشت و یا فشاری بر فرد مورد نظر و تصویربردار در کار نبوده است.

حتما ببینید

رئیس کل گمرک ایران از تدوین نظامنامه پژوهش و توسعه فناوری گمرک بر مبنای معیارهای تخصصی خبر داد

معاون وزیر اقتصاد و رئیس کل گمرک ایران گفت :نظر کارشناسی و معیارهای تخصصی مبنای …