۱۰ هزار حلقه لاستیک کامیون امروز از گمرک بوشهر ترخیص می شود

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از ستاد نظارت گمرکات استان بوشهر، منصور بازیار اظهار داشت: تعداد ۱۰ هز ار حلقه لاستیک کامیون طی چندین اظهارنامه به گمرک اظهار شده است و پس از انجام مراحل قانونی و تشریفات گمرکی آماده خروج از گمرک است .

وی افزود: همچنین علاوه بر این تعداد لاستیک کامیون طبق بررسی صورت گرفته حدود ۴ هزار لاستیک کامیون دیگر در محوطه منطقه ویژه بندر بوشهر موجود است که در همین راستا با برقراری ارتباط با صاحبان کالا تاکید شده نسبت به اظهار کالا در اسرع وقت اقدام کرده و گمرک نیز آمادگی کامل جهت ارائه تسهیلات گمرکی از قبیل پذیرش ضمانتنامه بانکی و ترخیص قسمتی از کالا را دارد.   

سرپرست حوزه نظارت گمرکات استان بوشهر به مصوبه اخیر هیئت دولت در خصوص واردات لاستیک خودرو های سنگین اشاره کرد و یادآرو شد: هیئت وزیران در راستای حمایت از ناوگان حمل و نقل عمومی و باری سنگین تعرفه واردات لاستیک برای خودرو های سنگین را از ۲۶ درصد به ۵ درصد کاهش داده است که قطعا نقش بسزایی در کاهش قیمت و تامین لاستیک مورد نیاز را خواهد داشت. 

بازیار با تاکید بر اینکه گمرک بوشهر با آمادگی کامل آماده ارائه خدمت شبانه روزی به صاحبان کالا و تجار و بازرگانان است، اظهار داشت: با برقراری شیف های شبانه روزی در گمرک بوشهر آمادگی کامل جهت  ارائه خدمت ۲۴ ساعته حتی در روزهای تعطیل برای تجار و بازرگانان فراهم شده است.

حتما ببینید

فصل الخطاب مدیریت در تجارت خارجی کشور باید گمرک باشد 

رئیس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز: رئیس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و …